Teren Plenerowy - koncerty i widowiska open-air.

Unikalna postindustrialna przestrzeń znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Centrum Stocznia Gdańska, o powierzchni 4,5 hektara, mogąca pomieścić ok. 78 tysięcy osób. Stanowi idealny teren dla dużych imprez masowych typu open-air. Plac ten jest w pełni ogrodzony, posiada pełne zaplecze sanitarne, cateringowe, mobilne płoty i możliwość ustawienia trybun.

W przypadku wielkich widowisk masowych istnieje możliwość powiększenia powierzchni do ok.8,5 ha i zapewnienia widowni na blisko 110.000 osób.

Nieocenioną zaletą miejsca jest lokalizacja umożliwiająca szybkie napełnienie i opróżnienie obiektu ze wszystkich sektorów oraz bliskość chłonnego Centrum miasta Gdańska i ciągów komunikacyjnych. Dobra logistyka to zadowolenie Państwa gości i sukces widowiska.

Teren ten był areną hippicznych zawodów zaprzęgowych Jantar Stocznia Gdańska 2005 rozgrywanych z okazji 25-lecia gdańskiego Sierpnia '80 i powstania NSZZ "Solidarność" oraz wielkiej produkcji rocznicowej "Przestrzeń Wolności" Jean Michel Jarre'a, która gościła blisko 110 tyś.osób a to nie koniec.

   

 

 

 

 

Centrum Stocznia Gdańska: call@stoczniagdanska.pl, Gdańsk ul. Doki 1