CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA znajduje się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej im. Lenina, w bezpośrednim sąsiedztwie Pl.Solidarności (autobusy, tramwaje, taxi), zaledwie 500m od dworca PKP Gdańsk Główny (PKP, SKM) i od Starego Miasta, 8 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku - Rębiechowie (tzw.tanie linie lotnicze, lot itp.).

W przypadku wielkich widowisk masowych bliskość chłonnego Centrum miasta Gdańska i wszelkich ciągów komunikacyjnych umożliwia szybkie i bezpieczne napełnienie i opróżnienie obiektu ze wszystkich sektorów, daje to gościom komfortowy powrot do domu, bliskość bazy hotelowej bądź atrakcję spędzenia "zaoszczędzonego" czasu w lokalach Starego Miasta. Pod tym względem przestrzeń CSG wyznacza nową jakość w dziedzinie organizacji dużych koncertów i widowisk masowych co daje jej prym obok rynku w Krakowie a w przypadku imprez biletowanych bezsprzecznie pozycję numer jeden.

 

Parking

Otacza budynek Centrum Stocznia Gdańska, jest zamknięty przez stalowe i murowane ogrodzenie. Parking liczy około 150 miejsc.Przy większej ilości aut bądź autokarów istnieje możliwość skorzystania z niezależnego i strzeżonego parkingu przy ul. Wałowej.Podczas dużych widowisk, przestrzeń ta jest doskonałym miejscem na usytuowanie wozów produkcji telewizyjnej, generatorów bądź innych pojazdów wsparcia technicznego.

 

Szczegółowy plan dojazdu znajda Państwo na poniższych mapach:

( mapa pochodzi z Portalu www.trojmiasto.pl)

(kliknij aby powiększyć)


 

Centrum Stocznia Gdańska: pr@stoczniagdanska.pl, fax 0049 89 244398657 Gdańsk ul. Doki 1